Nasza firma specjalizuje się w oklejaniu samochodów, witryn wystawowych i wyklejaniu fototapet.

Stawiamy na najwyższą jakość użytych materiałów, co przekłada się bezpośrednio na zadowolenie klienta.

Reklama mobilna na samochodzie zdecydowanie przyciąga uwagę potencjalnych klientów, w dodatku jest to BEZPŁATNA powierzchnia reklamowa!

Folia jest również dodatkowym zabezpieczeniem lakieru przed działaniem promieni UV, uszkodzeń uderzeń małych kamieni itp.

Chętnie zaoferujemy Ci najwyższej jakości usługi w postaci jednobarwnej lub pełno kolorowej stylizacji samochodu – stosowanej jako tuning optyczny dla klientów prywatnych lub skuteczna reklama dla przedsiębiorców. Stosowana przez nas technologia daje możliwość swobodnego kreowania wizerunku oraz pełną personalizację pojazdu – zgodnie z gustem właściciela.

Oklejanie samochodów folią jest tańszą alternatywą wobec lakierowania. Dzięki temu, że oryginalna warstwa lakieru na oklejanym pojeździe pozostaje nienaruszona jest to doskonałe wyjście, które pozwala ujednolicić kolor nadwozia, oraz w każdym momencie przywrócić auto do oryginalnego stanu.

Jest to także świetny pomysł aby ujednolicić kolorystykę całej floty pojazdów w firmie, nie tylko osobowych ale także dostawczych i ciężarowych.